ikona mailaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Valia – współpracujemy z Klientami indywidualnymi, firmami i urzędami - Gliwice

Jeżeli chcą Państwo poznać wartość posiadanej nieruchomości, zapraszamy do współpracy. Nasza oferta obejmuje usługo takie jak wycena domów, wycena mieszkań, wycena lokali komercyjnych oraz wycena magazynów. Przygotowane przez nas operaty szacunkowe ułatwiają określenie ceny sprzedaży nieruchomości. Posiadanie operatu często jest też niezbędne podczas starania się o kredyt hipoteczny.

W trakcie współpracy zapewniamy:

  • kompleksową obsługę,
  • profesjonalizm na każdym etapie współpracy,
  • atrakcyjne ceny,
  • krótkie terminy realizacji zleceń,
  • staranność i rzetelność biznesową,
  • najwyższe standardy etyczne i pełną dyskrecję.

 

 

wycena nieruchomości - Valia

 

 

Wycena nieruchomości na terenie Śląska i w innych regionach Polski

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi i biznesowymi, którzy potrzebują wyceny nieruchomości komercyjnych i niekomercyjnych. Nasze biuro wyceny ma siedzibę w Tarnowskich Górach, ale obsługujemy także Klientów z innych miast, np. Zabrza, Gliwic i Bytomia.

Nie ograniczają nas granice administracyjne miast i regionów, dlatego jako rzeczoznawcy majątkowi oferujemy usługi wyceny oraz sporządzania opracowań dotyczących nieruchomości położonych na terenie całej Polski.

 

 

 

Jesteśmy partnerem wielu firm

W biznesie liczą się cena, czas i jakość. Zapewniamy zarówno atrakcyjne warunki finansowe współpracy, jak i krótkie terminy przygotowania operatów szacunkowych wycenianych nieruchomości. O jakości naszej pracy świadczy opinia wielu zadowolonych Klientów. Firmom, które nabywają lub inwestują w nieruchomości, proponujemy:

Z firmami współpracujemy również w zakresie efektywnego inwestowania na rynku nieruchomości. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy

 

Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzystać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

ADRES

VALIA
Kancelaria Rzeczoznawcy
Majątkowego
42-612 Tarnowskie Góry
ul. Norweska 13

 

tel. 660-773-468

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.